• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Web dizaynda çözüm ortağınız YASİN ASMA (Sadece Whatsap) 0505 YSN ASMA    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör).....    DİĞER SİTELERİMİZ: www.yasinasma.com - www.alshastaligi.net - www.medyasin.com - www.asmkitap.com - www.saglikhbr.com - EDİTÖR Als Hastası Yasin Asma - Whatsap Özel Numaram 0505 YSN ASMA - 0505 976 27 62 - Yasinasma@gmail.com - face/yasinasmaa - Youtube/Yasin Asma
SARHOŞLARıN HESABI KANDİLCİLERİN HESABıNDAN DAHA HAFİF GEÇECEKTİR

SARHOŞLARıN HESABI KANDİLCİLERİN HESABıNDAN DAHA HAFİF GEÇECEKTİR

Öğretmeyi ve öğrenmeyi seviyorum .
 
Not: aldığım her kandil, cuma mesajı islam din’i ile alay edildiği hissiyatı veriyor. çünkü bu metinler genelde ruhsuz, niteliksiz ve öz’süz bir mesaj dır.
.
ALLAH’A KASEM EDERIMKİ.!
BÜTÜN ömrünüz boyunca Büyük bir şevk/istekle kutlayıp idrak ETTİĞİNİZ KANDIL, ÜÇ AYLAR, KUTLU DOĞUM ve KURAN’ın öz mesajını konu edinmeyen HATİMLER, MİRAC, CUMA Günlerinde yaptığınız BÜTÜN NAFİLE NAMAZ, ORUÇ VS İBADETLERİN TÜMÜNÜ TOPLASANIZ 1 TEK VAKİT NAMAZINA DENK GELMEZ.
#DOĞRU_OKUMAK_SANATTIR <3
 
Uydurulmuş dine ait olup indirilen islam dini ile alakası olmayan içinde dini birtakım ritüelller barındıran %100 ü tamamen geleneksel ve hurafe olan kandil, üç aylar, kutlu doğum ve hatta kuranın mesajı ve özünü içermeyen, vurgu yapmayan hatimler, miraç ve cuma konularına çok önem verip “bir mesaj ile bile olsa” sistemleşmesine vesile olanları ahirette çok acıklı bır hesap bekliyor.!
 
 
Çünkü din bir bütün ve hayatın her alanınını, tüm kurumlarını “zorunlu” olarak ilgilendiren ‘ilahi’ bir sistem iken, günlük hayatta hiç bir dini hassasiyeti olmayıp, vakit namazlarını, haram, helal, oruç, hile, sözünde durmamak, sahtekarlık, hak yeme, yalan, dolan, torpil, kalp kırma, eşine ve çocuklarına şiddet, başka müslümanlara duyulan tahammülsüzlük ve sevgisizlik, nefret vs konuları hiç önemsemeyip kandil, beraat, kutlu doğum ve kurani bakışı asla içermeyen ve vurgusu yapılmayan hatimler, mirac ve cuma gününe çok farklı ve ayrı önem verenler; islami düşünce sisteminin belirli günlere hasredilmesine, sistemin bozulmasına, doğrudan veya dolaylı da olsa vesile/sepep oldukları için uhrevî hayatlarında çok çetin bir hesap vereceklerdir..!
 
 
Lütfen şuna da inanın: meyhanecı, sarhoş ve ayyaşların, hesabı bu hurafe ve bid’atçi uydurulmuş dinin insanlarının hesabından çok daha hafif olacaktır.!
Son ve sonuç olarak.! Kafa konforunuzu şu şekılde bozmak istiyorum, “kusura ba-kın” lütfen.
 
 
Allah’a kasem ederim ki.! bütün ömrünüz boyunca kutlayıp idrak ettiğiniz kandil, üç aylar, kutlu doğum ve kuran’ın öz mesajını konu edinmeyen hatimler, mirac, cuma günlerinde bütün nafile namaz, oruç vs ibadetlerin tümünü toplasanız 1 tek vakit namazına denk gelmez, evet tekrar tekrar ediyorum.
 
 
Allah’a kasem ederımki, bütün ömrünüz boyunca kutlayıp idrak ettiğiniz, kandil, üç aylar, kutlu doğum ve kuran’ın öz mesajını konu edinmeyen hatimler, miraç, cuma günlerinde bütün nafile namaz, oruç vs ibadetlerin tümünü toplasanız 1 tek vakit namazına denk gelmez.
 
 
Selâm olsun Kur’an’ı rehber edinenlere..!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUMBu web sitesi hiçbir Hareket kabiliyeti olmayıp
Sadece Gözlerini oynatabilen ALS HASTASI YASİN ASMA tarafından GÖZLERİYLE hazırlanmıştır.