Web dizaynda çözüm ortağınız YASİN ASMA (Sadece Whatsap) 0505 YSN ASMA    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör).....    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör)
SANAT ve SANATÇI’ya sahip ÇIKMAK.! 

SANAT ve SANATÇI’ya sahip ÇIKMAK.! 

SANAT ve SANATÇI’ya sahip ÇIKMAK.!
Bir Sinema Oyuncusu ve MÜZSAN yönetim emektarlarından Bir Kardeşiniz olarak
Kısa adı müz san olan. Müzisyen ve Sanatçılar Federasyonu nun, Genel anlamda misyonu ve faaliyet alanları ile ilgili bir şeyler söylemek, istiyorum.
Müz san, Müzisyen ve Sanatçılar Federasyonu, “Sanatçı toplumun aynasıdır ” yaklaşımından hareketle, sanatçının, sanatını icra ederken, En Tabii hakkı olan Sosyal haklar edinmesine olanak sağlar ve teşvik amaçlı Sosyal güvence girişini yapmak suretiyle. Sosyal haklar Konusunda sanatçının yolunu asfalt lar.
Müz san, Kendi üyelerine, Öncelik tanıyarak, gönüllü denetmenler aracılığıyla Sanatçılarımızın aldığı sahneler de, Kıymetli işletmelerimiz üzerinde, Sadece tavsiye Niteliğinde, tatlı bir baskı oluşturmakla farkındalık oluşturma amacı güder.
Müz san,  Sosyal sorumluluk lar üstlenir. Tekerlekli Sandalye, darül aceze ve rehabilitasyon merkezlerine, “Daha sağlıklı, bir toplum için. Duyarlılık lar oluşturur. müz san Böylece. Sanatçı nın Sadece sahnede değil, sosyal hayatın Birçok alanında. Aktif görevler Üstlendiği nin, sözcülüğü ve bayraktarlığını yapar.
Müz san. Yetenekli gençlere, amatör  sanantlarını icra etmek ve Kendilerini  geliştirmek için imkanlar sunar.
MÜZSAN’nın Daha ileri hizmetler icra edebilmesinin yolu MÜZISYEN ve BENIM gibi Sanatçı, oyuncu ve KONSERVATUVAR Öğrencileri, mezunları ve Sanatlarını sahnede icra eden OYUNCU ve TİYATROCU MESLEKTAŞLARıMIN MÜZSAN’a Üye olup Gönül birlikteliği ile Önemli PROJELER’e imza atmaları Olacak tır.!
Saygılarımla
Müz san. Kısa, orta ve, uzun vadede projeler geliştirir.
Saygılarımla

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-04-25 16:42:20
2019-02-11 13:26:06