Web dizaynda çözüm ortağınız YASİN ASMA (Sadece Whatsap) 0505 YSN ASMA    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör).....    DİĞER SİTELERİMİZ: www.yasinasma.com - www.alshastaligi.net - www.medyasin.com - www.asmkitap.com - www.saglikhbr.com - EDİTÖR Als Hastası Yasin Asma - Whatsap Özel Numaram 0505 YSN ASMA - 0505 976 27 62 - Yasinasma@gmail.com - face/yasinasmaa - Youtube/Yasin Asma
iBRAHiM ÖNDER Hocamızın Kıymetli BABALARI H Ahmet ÖNDER Almanya’da Tedavi Gördüğü Hastanede Vefaat etmiştir.

iBRAHiM ÖNDER Hocamızın Kıymetli BABALARI H Ahmet ÖNDER Almanya’da Tedavi Gördüğü Hastanede Vefaat etmiştir.

Iskenderunun sevilen yüzü ve www.medyasin.com un Değerli Köşe Yazarlarından  iBRAHiM ÖNDER Hocamızın Kıymetli BABALARI H Ahmet ÖNDER Almanya’da Tedavi Gördüğü Hastanede Vefaat etmiştir.
Cenazesi 05/03/2019 salı günü ikindi namazını müteakip M.Akif ERSOY Camiinden kaldırılıp Çankaya mezarlığında defnedilecektir.

1949 mardin eydo köyü doğumlu olan H. Ahmet Önder  Henüz 2 aylık bebek ilken babasını kaybetmiş ve baba özlemi ile Yetim olarak büyümüştür, Zorlu Yaşam koşulları Nedeniyle yokluk ve zorluklar gördü. Genç yaşta Hatay’ın İskenderun ilçesine gelen Hacı Ahmet Önder,  Dünya evine burada girdi.  7 si erkek olmak üzere toplamda 8 çocuk Dünya’ya getiren Merhum. Dindar ve saygın bir Kişiliğe sahipti. Allah ve resulünden bahsedildiğinde ağlardı. Namaz,oruç vs ibadetlerde çok hassastı. Çocuklarınında iyi birer müslüman olmasını çok arzu ederdi. Daha sonra bir kaç yıl Suudi Arabistan’da işçi olarak çalıştı ve tekrar İskenderun’a yerleşti. 1996 yılında Almanya’da yaşayan çocuklarının davetiyle Almanya’ya gitti ve vefatına kadar Almanya’da yaşadı. 01/03/2019 yılında rahmeti ilahiye kavuştu. Hastalığına teşhis konmasından sonra sadece 4 ay yaşadı.

www.medyasin.com Ailesi olarak merhuma ALLAH’TAN rahmet kederli ailesine Başsağlığı ve sabırlar Diliyoruz.

Fotoğraflar: İbrahim Önder

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUMBu web sitesi hiçbir Hareket kabiliyeti olmayıp
Sadece Gözlerini oynatabilen ALS HASTASI YASİN ASMA tarafından GÖZLERİYLE hazırlanmıştır.