• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Web dizaynda çözüm ortağınız YASİN ASMA (Sadece Whatsap) 0505 YSN ASMA    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör).....    DİĞER SİTELERİMİZ: www.yasinasma.com - www.alshastaligi.net - www.medyasin.com - www.asmkitap.com - www.saglikhbr.com - EDİTÖR Als Hastası Yasin Asma - Whatsap Özel Numaram 0505 YSN ASMA - 0505 976 27 62 - Yasinasma@gmail.com - face/yasinasmaa - Youtube/Yasin Asma
“ALS TEDAVİ TÜRKiYE” WHATSAP Grubu adıyla Yeni bir İSTİSMAR

“ALS TEDAVİ TÜRKiYE” WHATSAP Grubu adıyla Yeni bir İSTİSMAR

“ALS TEDAVİ TÜRKIYE” adıyla Yeni bir İSTİSMAR. Sözde ALS HASTALARıNI Yazdığı TEZ’indeki tedavi yöntemi  ile iyileştiren Dr. Kamil Başkaları aracılığıyla abartılı ifadeler ile Als hastalığı nın tedavisini bulduğunu iddia ederek kendisine bir rant kapısı açmış durumda. Dr kamil beyin web sitesinde Ne Als nin nede kas hastalığı nın adı bile geçmiyor. Çünkü orası Resmi Burası ise (ALS TEDAVI TÜRKIYE WHATSAP GRUBU) abartılı şişirilmek istenen Bir başlık ile gayri resmi v sahipsiz. kandırılmış ikna Makinesi insanlar aracılığıyla Kamil bey suya sabuna dokunmadan uzaktan hipnozvari Bir yöntem ile insanlarda kendisine muayene olma fikrini inşa ediyor.

www.medyasin.com haber site Editörü v Als Hastası olan Yasin Asma Konuya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Yasin Asma Yaptığı açıklamada

“Çaresiz insanların Umutları ile oynamak HARAMDIR. bir Als Hastasının bırakın iyileşmesini Sadece elini kullansın altından HEYKELiNi dikerler adamın

Kamil bey en alt düzeyde pratisyen Bir Doktor dur. Yok efendim iyileşenler varmışşşştttt  Şahitleri v Videoları varmışşşştttt 🙂 Bu konularda Ben yasin Asma olarak Fazla pişmiş Bir kardeşinizim istismar etmelerine Lütfen izin vermeyin. Lütfen. Bu işlerin Nasıl yürüdüğünü iyi Biliyorum. Bizi ikna için Kolay kandırılan 3-5 Basit insan bulup grup Yöneticisi yapmışlar. ve kendilerine anlatılan Fantastik iyileşme masallarına önce kendi şahsiyetlerini ezerek inandırıp Sonrasında biz kas Hastalarını ikna etmek için kendilerini paralıyorlar. Tüm iyileşme hikayeleri miş muş ile ifade ediliyor. Lütfen bizi hastalığımız ile başbaşa bırakıp para kazanmak için daha meşru / helal Bir yol bulun. Profesör ler Aşağı yukarı ömürlerinin yarısını vererek Bir konuda uzman olurken Maşallah Ömrüne bereket kamil bey in bu gençliğiyle Tüm hASTALıK ları yazmışçözmüş Üstelik haydar Dümen ağabeyin de mahallesinede el atmış yani cinsel sorunları bile çözmüş. Keşke Biraz METROSEKSÜEL olsaydı bari. (Gevezelik işte) Anlayışınızı v genişliğinizi umarak esprilerime TAHAMMÜL ettiğiniz için Teşekkür ederim ❤ Ayrıca Birkaç arkadaş bu grubun Bir Üyesi olarak Bana Şunu yazdı.

“Yasin bey karalamak için çok erken Lütfen Biraz bekleyelim ve görelim 75 gün kaldı” Şeklinde.

Bende Kendilerine cevaben şunu söyledim

“Lütfen kendinizi kullandırmayın. Bir militan gibi savunuyorsunuz v bu reftleksleri kolay kandırılan insanlar verir. Ben bu Tepkileri haklı veriyorum. militan gibi savunup Kendini Bu konuda heder eden bir WHATSAP Grubu yöneticisine şunu söyledim:

O kadar Basit Bir yöntem kullanıyorsunuz ki Bana bekle gör 75 gün kaldı Diyorsunuz. Sevgili Kardeşim bu işler Böyle yapılmaz. Beklemesi Gereken Ben değil tedavi iddiasında bulunan Dr kamil dir. Bir tedavi mi buldun dene kamuoyuna kapalı gözlemler deneyler yap v bunu Tekrar Tekrar Tekrar yap Bir olumlu Sonuç mu aldın yetkili merci, kurumlara iletip onay / Destek alırsın. tedavi aşamasına gelmeden Birde olası komplikasyonlar için ekstra bir bekleme süresi Sonrasında sıkıntı Yoksa Bunu tedavi yöntemi olarak Paylaşmak Bir hak olur. Anlatabiliyormuyum.

Şunu Tüm kalbimle inanarak söylüyorum.

Dr.  Kamil beyin Als hastalığı tedavisi (!) ile bu Linkteki videoda ki tedavi yöntemi arasında hiçbir fark görmüyorum. https://www.facebook.com/YasinAsmax/videos/2199751916908318/

Alternatif tıp stile 2018 ???? demircilikten doktorluğa YATAY GEÇİŞ :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=r6Jc-xNciaI

Yasin Asma paylaştı: 27 Ocak 2018 Cumartesi

ALTERNATIF TıP 2018 <3 :O

Yasin Asma paylaştı: 15 Aralık 2018 Cumartesi

Ayrıca Yukarıda sözettiğim gibi
Als hastalığı nın tedavisi totodan lotodan ya tutarsa diye olmaz. Hastalığın mekanizmasını biliyoruz ve sod 1 geni yanlış katlanmış olarak suçlu bulunuyor. Kamil bey bunu açıklayamaz. Açıklanaz açıklayamaz. Nasıl kanıyorsunuz birde sağlıkçılar varmışşşştttt bu militan gibi savunup Kendini heder eden.

Kamil ciğim Als Hastalarının umutları ile oynamaya son verip WHATSAP grubunu kapatmasan seni ranzamın yanına kadar yüzüstü süründüre süründüre getirtirim v gözlerimle suratının şeklini değiştirim. Anlatabiliyormuyum hocacım.!”  Şeklinde isyan ile uyardı.

 

Alternatif tıp mı? Modern tıp mı? Hastalığın ilk yıllarında katıldığım Als hastalığı üzerine keyifli bir program

https://www.facebook.com/YasinAsmax/videos/2205694372980739/ Saygılarımla ❤

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUMBu web sitesi hiçbir Hareket kabiliyeti olmayıp
Sadece Gözlerini oynatabilen ALS HASTASI YASİN ASMA tarafından GÖZLERİYLE hazırlanmıştır.