• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Web dizaynda çözüm ortağınız YASİN ASMA (Sadece Whatsap) 0505 YSN ASMA    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör).....    DİĞER SİTELERİMİZ: www.yasinasma.com - www.alshastaligi.net - www.medyasin.com - www.asmkitap.com - www.saglikhbr.com - EDİTÖR Als Hastası Yasin Asma - Whatsap Özel Numaram 0505 YSN ASMA - 0505 976 27 62 - Yasinasma@gmail.com - face/yasinasmaa - Youtube/Yasin Asma
ADALET ANLAYIŞIM v insana Verdiğim değer hakkında.!

ADALET ANLAYIŞIM v insana Verdiğim değer hakkında.!

Babam Molla Yusuf Çevresinde Hatrı Sayılan Klasik Bir Hocaydı
Allah rahmet eylesin (1946 ♾️ 2009)
Çok Sempatik olmasının Yanında TATLI – ASABİ YÖNÜ VARDI Fakat Hemen herkes babamın mizacını bilir, tersine gitmez ona göre davranırdı. Nadiren Tartışma, münakaşa olurdu.! Ben Babama “DERE CAMİSİNDE” Müezzinlik v Hatiplik yapardım. Babam (r.a- allah ondan razı olsun) namaz kıldırırdı. SERT HUTBELERİMİ tepki vermeyişinden BEĞENDiĞİNi anlardım.!
Bazen Kendi yaşıtlarına ufak bir hatalarında çatar ibadet Konusunda eksik v yanlışlarını Yüzlerine vurup bazen kırıcı olur Bazen kavgaya dönüşünce abim v ben Babamdan habersiz kavga ettiği kişiye Küçük bir hediye ile gidip Gönlünü alır, özürdileyip Böylece işi tatlıya bağlardık. Babama da Saygılı Bir üslup ile kızardık (Tabiki o modda olduğu zaman) ??
işte Bizim yetişme Tarzımız, Adalet anlayışımız v insan ilişkilerimiz budur.
 
Bugünkü toplumda bu erdemlerin kaybolmaya yüz tuttuğu v ürkütücü bBir yokoluşa Doğru evrildiğimizi kahırla izliyorum. İnsanlar vefasız hayırsız Kıymet bilmez, insan ilişkileri diye bir şey Zaten yok. Olabildiğince menfaatçi GÜCÜNÜZÜ, NÜFÜZUNUZU, ETKİNİZİ Bir şekilde kullanmak için kısa, orta v uzun vadede planlar yapar Sizi bu bağlamda Başüstüne koyup korumaya kollamaya başlar. Bir zaaf, Bir hata, Bir gaflet ile veya haklı bir tavrınız nedeniyle bir şekilde GÜCÜNÜZÜ ETKİNİZİ NUFUZUNUZU KAYBETMEYE BAŞLAYINCA size Gösterilen o Saygı Sevgi ilginin kaybolmaya başlayıp Bir süre sonra Saygısızlık terbiyesizlik ile karşı karşıya kaldığınızı görürsünüz.
 
Faraza Bir milletvekili olmanız durumunda (Çok özürdilerim) şahsi WC nizi kim Daha temiz yıkar yarışına girme potansiyeli taşıyanların gücünüzü kaybettikten Sonra yaşadığınız ciddi sıkıntılar nedeniyle Üstelik Meselelerden haberdar oldukları halde “dilsiz şeytan” olmayı bırakın üstüne koyup size karşı söylem geliştirmeyi, An’ın güçlülerine yaranıp yağ çekerek size “alo hecci Abi Selâmaleyküm Nasılsın Rabbim aranıza hayrı koysun” bile taraflı olmadan Bir hayır duasında bulunmayı Bir hoşgeldin Nasılsın ziyaretinde Normal bir insan davranışı görmeyince Kendi kendinize VAY BEEE dediğinizi farkedersiniz. ne diyeyim ALLAH’ıN GÜNLERI ÇOKTUR.
HER İNSAN ENGELLİ ADAYIDIR.! ” Lütfen insan kalınız.!
Saygılarımla —– <3

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUMBu web sitesi hiçbir Hareket kabiliyeti olmayıp
Sadece Gözlerini oynatabilen ALS HASTASI YASİN ASMA tarafından GÖZLERİYLE hazırlanmıştır.