Web dizaynda çözüm ortağınız YASİN ASMA (Sadece Whatsap) 0505 YSN ASMA    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör).....    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör)
Yürüyemeyen DMD HASTASı 3 çocuğu için akülü araç istedi

Yürüyemeyen DMD HASTASı 3 çocuğu için akülü araç istedi

Van’ın Erciş ilçesinde yaşayan Elif Çelikdede, DMD hastası olan ve yürüyemeyen 3 çocuğu için akülü araç isteğinde bulundu.

Yürüyemeyen 3 çocuğu için akülü araç istedi

inin Yeşilova Mahallesi’nde yaşayan Çelikdede ailesinin çocukları Ezel (12), Enes (11) ve Ezgi (9), tedavisi olmayan kas hastalığı DMD nedeniyle yürüyemiyor. Eşi inşaatlarda çalışmak için il dışına giden Çelikdede, çocuklarına hem annelik, hem babalık yapıyor. Her gün çocuklarını okula ve fizyoterapiste götüren Elif Çelikdede, çocukları için akülü araç, yaz aylarında inşaatlarda çalışan eşi için sürekli iş talebinde bulundu. Elif Çelikdede, “Eşim il dışında olduğu için kas hastası 3 çocuğuma tek başıma bakıyorum. 3’ü de yürüyemiyor ve bir anne olarak çok zorlanıyorum. Ben çocuklarımı okutmak istiyorum. Bu konuda da yetkililerden yardım bekliyorum” dedi.

DHA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

REKLAM ÖDEMELERi İÇİN: Yasin Asma HALKBANK IBAN: TR 93 0001 2009 1620 003Y 1028 98
KİTAP ÖDEMELERI İÇİN: Yasin Asma HALKBANK IBAN: TR 93 0001 2009 1620 003Y 1028 98
POSTA ÇEKI HESAP NUMARASı: Yasin Asma: 503 94 90 (isim teyidi yapınız)Bu web sitesi hiçbir Hareket kabiliyeti olmayıp
Sadece Gözlerini oynatabilen ALS HASTASI YASİN ASMA tarafından GÖZLERİYLE hazırlanmıştır.