Web dizaynda çözüm ortağınız YASİN ASMA (Sadece Whatsap) 0505 YSN ASMA    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör).....    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör)
Migren Ağrısından 3 Dakikada Kurtulun

Migren Ağrısından 3 Dakikada Kurtulun

Migren ağrınız başladığında ilk yaptığınız şeyin ilacınıza sarılmak olduğunu düşünüyorsunuz. Haksız değilsiniz. En etkili olduğunu düşündüğünüz yola başvurmak oldukça akıllıca bir seçimdir.

Migren Ağrısından 3 Dakikada Kurtulun

Zamanla kullandığınız migren ilacının dozunun yetersiz kaldığınıve sürekli daha fazla almaya başladığınızı fark etmişsinizdir. Ağrının dayanılmaz olduğunu ve hayatınızı ne kadar zorlaştırdığını biliyoruz.

Bu sebeple size hem doğal hem de bilinen en etkili yolu bu içeriğimizde anlatıyoruz.

Bu tarif sayesinde baş ağrınız geçecek, bağışıklık sisteminiz güçlenecek ve vücudunuzdaki mutluluk hormonlu salgılanması artacaktır. Ayrıca vücudunuzun pH dengesi de sağlanacaktır.Eğer tansiyon hastasıysanız, bu yöntemi denemeden doktorunuza danışınız.

Malzemeler

  • Himalaya tuzu
  • 2 limon

Hazırlanışı

Limonların suyunu sıkın ve 2 yemek kaşığı himalaya tuzu ekleyin. Ardından limonların kabuklarını da öğütün ve içine ekleyin.

Üzerine bir bardak su katın ve karışımı için. 3 dakika içinde ağrınız geçecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-04-25 16:42:20
2019-02-11 13:26:06