Web dizaynda çözüm ortağınız YASİN ASMA (Sadece Whatsap) 0505 YSN ASMA    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör).....    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör)
Kemoterapi nin Olumsuz etkisini azaltan ÇEKİRDEKLİ ÜZÜM EKSTRESİ

Kemoterapi nin Olumsuz etkisini azaltan ÇEKİRDEKLİ ÜZÜM EKSTRESİ

Doğu Anadolu Bölgesinin siyah üzümlerinden üretilip, çekirdeği ve kabuğu ile işlenmiştir. Şişe açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalıdır. Çalkalayıp içiniz. İLAÇ DEĞİLDİR. GIDA TAKVİYESİDİR.

ÇEKİRDEKLİ ÜZÜM SUYU EKSTRESİ – 150 ml

Çukurova Üniversitesi Tıbbi Bilimler Araştırma ve Uygulama Merkezi Sorumlu Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Yusuf Kenan Dağlıoğlu, kanser kullanılan ilaçların yan etkisinin ortadan kaldırılmasıyla ilgili araştırmalarında, NEW KING ÇEKİRDEKLİ KIRMIZI ÜZÜM EKSTRESİNİN bağırsaklarda oluşan yan etkileri giderdiğini belirledi.

70 fare (rat) üzerinde deneyler yapan Yrd. Doç. Dr. Yusuf Kenan Dağlıoğlu, Kırmızı üzümün kabuğu ve çekirdeğiyle birlikte öğütülmesiyle elde edilen, NEW KING ÇEKİRDEKLİ ÜZÜM SUYU EKSTRESİNİN kanser ilaçlarının bağırsaklarda yarattığı tahribatı önlediğini ve hücreleri yenilediğini gözlemlediklerini söyledi.

Yrd. Doç. Dr. Yusuf Kenan Dağlıoğlu, EKSTRENİN tamamen dogal olduğunu, hiçbir katkı maddesi bulunmadığını belirtti. Bu alanda yapılan çalışmanın ve ortaya çıkan sonucun ilk olduğunu kaydeden Yrd. Doç. Dr. Yusuf Kenan Dağlıoğlu, “Yaptığımız araştırmalar sonucunda çok güçlü antioksidan özelliği taşıyan üründe RESVERATROL maddesinin de bulunduğunu gözlemledik.

Ürünü denediğimiz ratlarda ölen dokunun hücrelerini yenilediğini kandaki demir miktarının yükseldiğini gördük. Bunun sonucunda kanser tedavisinde kullanılan ilaçların bağırsaklarda neden olduğu yan etkiler hemen hemen ortadan kalktı” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-02-11 13:26:06

REKLAM ÖDEMELERi İÇİN: Yasin Asma HALKBANK IBAN: TR 93 0001 2009 1620 003Y 1028 98
KİTAP ÖDEMELERI İÇİN: Yasin Asma HALKBANK IBAN: TR 93 0001 2009 1620 003Y 1028 98
POSTA ÇEKI HESAP NUMARASı: Yasin Asma: 503 94 90 (isim teyidi yapınız)Bu web sitesi hiçbir Hareket kabiliyeti olmayıp
Sadece Gözlerini oynatabilen ALS HASTASI YASİN ASMA tarafından GÖZLERİYLE hazırlanmıştır.