Web dizaynda çözüm ortağınız YASİN ASMA (Sadece Whatsap) 0505 YSN ASMA    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör).....    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör)
ERDOĞAN’ı İŞTE BÖYLE KANDIRIYORLAR.!

ERDOĞAN’ı İŞTE BÖYLE KANDIRIYORLAR.!

Sayın Cumhurbaşkanınında dahil olduğu Tartışmada Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Millet ittifakı adayı Zeydan Karalar için Şehit ailesi ni salondan kovup Çirkin davranışlar sergilediği iddia edilmişti. Ortaya çıkan görüntüler olayın tam tersi yönünde geliştiğini gösteriyor. Elde edilen ve sosyal medyada tıklanma rekoru kıran görüntülerde Millet ittifakı nın güçlü ismi Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar’ın Şehit yakını ile Gayet nazik olduğu ve bilakis şehit yakını nın Nezaket ve terbiye sınırlarını aşan Hareketlerde bulunduğu ortaya çıktı.

Uzmanlar Cumhurbaşkanlığı makamının Böyle Teyid edilmemiş Haberleri gündemine almasının Mümkün olamayacağını açıklarken bunun “Kamuoyu araçtırmalarıyla Zeydan Karalar’ın Büyükşehir Belediye Başkanı olmasının Kesin gözüyle Tespit edilmesi Nedeniyle Böyle bir yola girildi” Şeklinde yorumlandı.

Bu KADıN TERBIYESIZ, ŞEREFSIZ AYNI ZAMANDA PROVAKATÖR.CUMHURBAŞKANı DA MAYDONOZ OLMUŞ BU İŞEReyiz Bu ucuzluğa…

Yasin Asma paylaştı: 28 Mart 2019 Perşembe

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2019-04-25 16:42:20
2019-02-11 13:26:06