• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Web dizaynda çözüm ortağınız YASİN ASMA (Sadece Whatsap) 0505 YSN ASMA    SAĞLıK HABERLERINI alabileceğiniz www.saglikhbr.com a HOŞGELDINIZ..... SAĞLIKÇI yazarlarımız ile Yenilikleri FARKEDECEKSİZ..... Saygılarımla. Yasin Asma (Editör).....    DİĞER SİTELERİMİZ: www.yasinasma.com - www.alshastaligi.net - www.medyasin.com - www.asmkitap.com - www.saglikhbr.com - EDİTÖR Als Hastası Yasin Asma - Whatsap Özel Numaram 0505 YSN ASMA - 0505 976 27 62 - Yasinasma@gmail.com - face/yasinasmaa - Youtube/Yasin Asma
Hac Umre Cami Stadyum vb Sosyal alanlarda Bulunmak Günah Haram ve Büyük Vebal dir

Hac Umre Cami Stadyum vb Sosyal alanlarda Bulunmak Günah Haram ve Büyük Vebal dir

Aklınca CORONAVİRÜS e Aldırmadan Anlamsız Bir duygusallık haletiruhiyesi içerisinde CAMİLERE,  CEMEVLERİNE, Kiliselere, Havralara vb MABETLERE Koşa Koşa gidenler Kanaatimce Dini, inançları, Kuranı islamı en Asgarî düzeyde Örneğin ilkokul 3 seviyesinde anlamış ortalama altı Bir zekaya Sahip insanlar dır.!? Bugün içinde bulunduğumuz CORONAViRÜS salgını Nedeniyle ehil olan yetkililer Toplu alanlarda, hac, umre,  cami, stadyum, sinema, Tiyatro  mecburi olmadıkça toplu taşıma araçlarını kullanmayı v buna benzer  kalabalık Sosyal alanlarda Zorunlu olmadıkça bulunmayı “haram, günah, vebal” olarak değerlendirebilir.!
>>>
DİN SAĞLıK tan fizik, matematik bilim, edep, görgü, nezaket v Toplumsal kurallardan ayrı bir şey değil dir birbirleriyle Mutlak Manada kaçınılmaz olarak irtibatlıdır. Kuranı Kerim Bakara 195 te Derki: “وَاَنْفِقُوا ف۪ي سَب۪يلِ اللّٰهِ وَلَا تُلْقُوا بِاَيْد۪يكُمْ اِلَى التَّهْلُكَةِۚۛ وَاَحْسِنُواۚۛ اِنَّ اللّٰهَ يُحِبُّ الْمُحْسِن” NEFİSLERİNİZİ BİLE BİLE KENDİ ELLERINIZLE TEHLİKEYE ATMAYIN. Ayrıca Başka bir ayeti celile de ” Allah aklını kullanmanların üzerine pislik yağdırır” der.
>>>
CORONAVİRÜS olsanız Peygamber çocuğu olsanız ve dahi Peygamber olsanızda Allah’ın emrettiği yasalara Uygun Gereken TEDBİRLERİ ALMASANıZ size de BULAŞıR. 
ALLAH Hayata Müdahale et-mez. Müminlerin Dua sı ve Rabbimizin Duaya icabet etmesi ve Duaların karşılık bulması istisna olup Duaların Ümmetin bu mevcut durumu ile kabul görmesi imkansız dır. Zira Bir şey değil fikir dahi üretemeyen taklitçi Mukallit Bir toplumun dediğini duasını Neden kabul etsin ki ALLAH cc. v Cennetine Neden alsın ki…?
Allah ZALİMLERİN ZULÜMLERİNE Müdahale ETMEZ ama kurani ifadeyle Zalimlere Mühlet Verir.
Allah ABD, NATO, iSRAİL’e v ZULÜMLERİNE KARIŞMAZ
ALLAH’ın hayatımıza müdahalesi İMTİHAN OLGUSUYLA ÇELİŞİR. Allah Bir Haksızlık, zulüm v Bir Hastalığı ENGELLEYEBİLİR Fakat bunu yapmaz.
Bu olumsuzlukların BİZLERİN ELLERİYLE ENGELLENMESINI İSTER.
Allah hayata koyduğu Yasalarla Müdahale eder.
AMENTÜDE GEÇEN ŞER’rinde ALLAH’TAN olduğu
KURAN’a Ters Bir uydurmadır. Allah hayr’a v şer’re izin verir Fakat müdahil Olmaz
Mikrop içinde yaşarsanız Doğal olarak Enfeksiyon KAPARSINIZ İyi bir tedavi görmeseniz doğal olarak ÖLÜRSÜNÜZ.
Allah Hayata Müdahale et-mez. ALLAH’ın hayata müdahalesi koymuş olduğu YASALARı iledir.
Tekrar etmek gerekirse
>>>
ALLAH’ın hayata müdahalesi koymuş olduğu YASALARı iledir.
Allah cc Hiçkimsenin KADERİNİ kendisi yazmamıştır. ALLAH cc kullarının ne zaman nerede ne yapacağını Biliyorsa bu ALLAH’ın Öyle olmasını istediği için değil, ezelî ilmiyle Öyle olacağını Bildiği içindir.
Tabiki En doğrusunu ALLAH bilir cc Bunlar Benim Özgün Düşüncelerim —- 
Tabiki En doğrusunu ALLAH bilir cc Bunlar Benim Özgün Düşüncelerim —- 
Tekrar etmek gerekirse
>>>
ALLAH’ın hayata müdahalesi koymuş olduğu YASALARı iledir.
Yasin Asma

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUMBu web sitesi hiçbir Hareket kabiliyeti olmayıp
Sadece Gözlerini oynatabilen ALS HASTASI YASİN ASMA tarafından GÖZLERİYLE hazırlanmıştır.